Gündemdeki Konular:
Türkiye'nin Tablet Geni » Android » Haber » Kayan Manşet » Kişiselleştirme » Uygulama » 2014 Yeni Yıl Duvar Kağıtları – Android

2014 Yeni Yıl Duvar Kağıtları – Android

2014 Yeni Yıl Duvar Kağıtları uygulamasında hem Android telefonlarınızda hem de tabletlerinizde kullanabileceğiniz yılbaşı duvar kağıtlarını bulabilirsiniz. Devamı açıklama kısmında.

2014 Yeni Yıl Duvar Kağıtları uygulaması yeni yıl coşkusunu Android cihazlarınıza getiriyor. Bu duvar kağıtları 2014’e girerken yılbaşı heyecanını Android cihazlarınızın ekranlarına taşıyor. Yeni yıl neşesini, coşkusunu ve heyecanını telefonunuzun ve tabletinizin ekranına her baktığınızda hissedeceksiniz.

2014 Yeni Yıl Duvar Kağıtları uygulamasında renkli renkli, capcanlı ve kaliteli 13 adet duvar kağıdı bulabilirsiniz. Bunlardan istediğinizi duvar kağıdı olarak ayarlayabilirsiniz. 2014 Yeni Yıl Duvar Kağıtları uygulaması güvenle kullanabileceğiniz bir uygulamadır. Ayrıca sadece 5.4 MB boyuta sahip olduğundan cihazınızda çok yer kaplamaz.

Cihazınızın markası ve modeli ayrıca ekran boyutu ne olursa olsun bu duvar kağıtlarını kullanabilirsiniz. Veneratio Apps geliştiricisinden çıkan ve tamamen ücretsiz olan bu uygulamayı hemen indirerek yeni yıl heyecanını Android cihazlarınızda yaşamaya başlayın.

Paylaş, arkadaşların da okusun!

Bu Yazıyı Yorumlayın


Bumerang
tablet

© 2014 Tablet.gen.tr - Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.