Gündemdeki Konular:
Türkiye'nin Tablet Geni » Diğer » Haber » 23 İnç Lenovo Tablet, Şaka Değil!

23 İnç Lenovo Tablet, Şaka Değil!

Tablet bilgisayarlar hayatımıza yeni yeni giriyorken, bazı şirketler bunu bir adım öteye taşımak için şimdiden uğraş veriyorlar. Bu şirketlerden biri olan Lenovo, üzerinde çalıştığı 23 inçlik tabletiyle tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Lenovo, 2011 yılında pazara sunmayı planladığı ve ev kullanıcılarını hedef alan 23 inçlik tablet bilgisayar ile ilgili bilgi verdi. Lenovo’nun üst düzey yöneticilerinden olan William Cai, TechRadar’a yaptığı açıklamalarda, 23 inçlik tabletin hepsi bir arada masaüstü setlere çok benzediğini ancak bu ürünün bir tablet olduğunun da açık bir şekilde fark edilebilir olduğunu dile getirdi.

 

William Cai’nin açıklamaları şöyle sürdü:

Bu ürün kesinlikle tamamen mobil diyebileceğimiz türden değil. Ancak bu ürünü odadan odaya rahatlıkla taşıyabilir, sadece klavyesini yanında bulundurarak ekranı istediğiniz yere hızlıca götürebilirsiniz. Ya da belli bir noktada sabit kullanarak bir masaüstü bilgisayardan farksız görebilirsiniz. Bu tamamen size kalmış ve rahatlığınız için en uygununu seçebileceksiniz.

23 inçlik tablet demek, dokunmatik ekranı olan bir masaüstü bilgisayar demek aynı zamanda. Ancak dizüstü bilgisayarlar ile aşılan sabit kalma zorunluğu, 23 inçlik tablet ile bir adım öteye taşınacak ve istediğiniz yerde işlevsel bir dokunmatik masaüstü setine sahip olabileceksiniz.

Paylaş, arkadaşların da okusun!

Toplam 1 Yorum Var

  1. tutaysalgır dedi ki:

    Belli bir süreliğine bizzat kullandım, dokunmatik olarak kullanmak için yakın olmak lazım oda gözü yoruyor; ancak kablosuz klavye ve fare kullanılarak daha uygun bence.

Bu Yazıyı Yorumlayın


Bumerang
tablet

© 2014 Tablet.gen.tr - Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.