Gündemdeki Konular:
Türkiye'nin Tablet Geni » Android » Fotoğraf ve Video » Haber » Kayan Manşet » Uygulama » Adobe Photoshop Express – Android

Adobe Photoshop Express – Android

Adobe Photoshop Express Android uygulaması, Android telefonunuzda ya da tabletinizde kullanabileceğiniz profesyonel ve hızlı bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Devamı açıklama kısmında.

Adobe Photoshop Express Android uygulaması, Android telefonunuzda ya da tabletinizde kullanabileceğiniz profesyonel ve hızlı bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır.

Fotoğraf makinenizin çekim kalitesi, ışık ayarı ve benzeri özellikler ne olursa olsun Adobe Photoshop Express Android uygulaması ile fotoğraflarınızda istediğiniz görüntü kalitesini ve istediğiniz düzeyi elde edebilirsiniz. Tek dokunuş ile fotoğrafınızı kırpın, döndürün. Yine tek dokunuşla fotoğrafınızın rengini ayarlayın ve sanatsal efektler ekleyin. Adobe Photoshop Express Android uygulaması aynı zamanda düzenlediğiniz fotoğrafları ailenizle ve arkadaşlarınızla paylaşmanızı da sağlar. Üstelik tüm bunlara sahip olan Adobe Photoshop Express tamamen ücretsiz bir uygulamadır.

Paylaş, arkadaşların da okusun!

Bu Yazıyı Yorumlayın


Bumerang
tablet

© 2014 Tablet.gen.tr - Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.