Gündemdeki Konular:
Türkiye'nin Tablet Geni » Oyun » Windows » Yarış » AE 3D Motor – WP

AE 3D Motor – WP

AE 3D Motor, Windows Phone işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tablet için hazırlanmış üç boyutlu bir motosiklet yarışı oyunu. Devamı açıklama kısmında.

AE 3D Motor, Windows Phone işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tablet için hazırlanmış üç boyutlu bir motosiklet yarışı oyunu. Windows Phone Mağazası üzerinde de sahip olduğu özelliklerle öne çıkan oyun, oyun severlerin heyecan dolu dakikalar geçirmelerini sağlayacak yeteneklere sahip.

Adından da anlaşılabileceği üzere 3D oyun sınıfına giren bu Windows Phone motorsiklet oyunu, çılgınca kullanılan bir motorun yine çılgınca giden arabalar arasından geçerek mümkün olan en yüksek puanın alınması üzerine kurulu.

Plaj, toprak yol ve köprü gibi çeşitli ortamlarda yer alan yollara dair sahnelerin bulunduğu oyunda, üç farklı sahne bulunuyor. Mobil cihazdaki ivmeölçer donanımı sayesinde telefonu ya da Windows tablet bilgisayarı sağa sola yatırma işlemi ile yön verebileceğini motosikletin hiçbir yere çarpmaması ve onu zorlayan arabaların, tırların arasından geçmesi gerekiyor.

Paylaş, arkadaşların da okusun!

Bu Yazıyı Yorumlayın


Bumerang
tablet

© 2014 Tablet.gen.tr - Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.