Gündemdeki Konular:
Türkiye'nin Tablet Geni » Android » Haber » Kayan Manşet » Kişiselleştirme » Uygulama » Android 4.4 KitKat Wallpapers – Android

Android 4.4 KitKat Wallpapers – Android

Android 4.4 KitKat Wallpapers uygulaması, cihazınızın ekranına capcanlı, rengarenk ve kaliteli duvar kağıtları getiriyor. Devamı açıklama kısmında.

Android 4.4 KitKat Wallpapers uygulaması, cihazınızın ekranına capcanlı, rengarenk ve kaliteli duvar kağıtları getiriyor. Bu duvar kağıtları ile Android tabletlerinizde ve telefonlarınızda bambaşka görüntüler elde edebilirsiniz. Tam 9 farklı duvar kağıdının bulunduğu bu uygulamada istediğiniz duvar kağıdını seçerek kolayca ayarlayabilirsiniz. Uygulama kolay arayüzü ile sorunsuz şekilde çalışır. Ayrıca cihazınızın belleğinde çok yer kaplamaz ve batarya ömrünü kısaltmaz.

Bu duvar kağıtları sayesinde cihazınızın ekranı baştan aşağı değişecek. Tabletlerinizin ve telefonlarınızın ekranı canlı ve renkli olacak. Android 4.4 KitKat sürümü ile gelen çeşit çeşit duvar kağıtları ekranınızı süsleyecek. Uygulamayı hemen indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Paylaş, arkadaşların da okusun!

Bu Yazıyı Yorumlayın


Bumerang
tablet

© 2014 Tablet.gen.tr - Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.