Gündemdeki Konular:
Türkiye'nin Tablet Geni » Android » Haber » Android Facebook Home Uygulaması Çıktı

Android Facebook Home Uygulaması Çıktı

Android Facebook Home uygulaması birkaç hafta önce tanıtılmıştı. HTC First isimli yeni akıllı telefonla birlikte tanıtılan ürünün 12 Nisan itibariyle Google Play isimli Android Market üzerinden yayınlanacağı açıklanmış ve ürünün özelliklerine dair kapsamlı bir sunum gerçekleştirilmişti.

12 Nisan itibariyle Facebook Home uygulaması Android uygulama mağazası üzerinden yayınlandı. yarım MB büyüklüğünde küçük bir dosyadan oluşan uygulama için Android 4.0 ve üstü işletim sistemi gerekiyor ve Samsung Galaxy Note 2, Galaxy S3 gibi birkaç cihazda uygulama kullanılabiliyor.

Söz konusu uygulama henüz Türkiye’de indirilemiyor. Mağazada uygulamayı arasanız da karşılaşamıyorsunuz ya da bir şekilde ulaşsanız bile indiremiyorsunuz. Ayrıca henüz Facebook Home Android tablet uygulaması da yayınlanmadı ve tabletlere özel bir çözüm için birkaç ay beklemek gerekecek.

Tablet.gen.tr olarak Android Facebook Home uygulamasının APK uzantılı kurulum dosyasının güvenilir bir kopyasına eriştik ve sitemiz üzerinden indirme olanağı sunduk. Uygulaması indirmek için “Facebook Home – Android” isimli sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Paylaş, arkadaşların da okusun!

Bu Yazıyı Yorumlayın


Bumerang
tablet

© 2014 Tablet.gen.tr - Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.