Gündemdeki Konular:
Türkiye'nin Tablet Geni » Android » Beceri » Haber » Kayan Manşet » Oyun » Oyun » Angry Birds Friends – Android

Angry Birds Friends – Android

Angry Birds Friends, Android tablet pc ve Android telefon için klasik Angry Birds oyununun ek özellikler kazanmış ve Facebook arkadaşlarıyla etkileşimli kılınmış hali olarak Google Play üzerinde yerini aldı. Devamı açıklama kısmında.

Angry Birds Friends, Android tablet pc ve Android telefon için  klasik Angry Birds oyununun ek özellikler kazanmış ve Facebook arkadaşlarıyla etkileşimli kılınmış hali olarak Google Play üzerinde yerini aldı.

Her zamanki gibi kızgın kuşlarla domuzcuklar arasında geçen maceraların konu alındığı oyunda bu kez hem domuzcuklar çok daha iyi korunuyorlar hem de kuşlar yepyeni ek güçlerin sahibi olabiliyorlar.

Facebook ile bağlantı kurularak oynanan oyunda elde edilen puanlar sonucunda oyunu oynayan arkadaşlarınızla kıyasıya bir mücadelenin içine girmiş bulunuyorsunuz. Kazandığınız puanlar kapsamında günlük ve haftalık ödüllerin sahibi olabiliyorsunuz. Haftalık ödüllendirmede ilk üçe girmeniz halinde, derecenize göre altın, gümüş veya bronz madalya kazanabiliyorsunuz.

Oyun içi sesleriyle ve başarılı grafikleriyle her zaman olduğu gibi beğeni toplayan Angry Birds Friends oyunu Android tablet pc ve Android akıllı telefonların neredeyse tümünde oynanabiliyor. Ücretsiz Angry Birds Friends indirmek mümkün ancak oyun geçişlerinde kimi zaman reklamlar çıkıyor.

Paylaş, arkadaşların da okusun!

Bu Yazıyı Yorumlayın


Bumerang
tablet

© 2014 Tablet.gen.tr - Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.