Gündemdeki Konular:
Türkiye'nin Tablet Geni » Aksiyon » Android » Haber » Kayan Manşet » Oyun » Angry Birds Star Wars 2 – Android

Angry Birds Star Wars 2 – Android

Angry Birds Star Wars 2, Angry Birds severler için çıkan Star Wars serisinin devamı niteliğinde bir Android oyunu. Devamı açıklama kısmında.

Angry Birds Star Wars 2, Angry Birds severler için çıkan Star Wars serisinin devamı niteliğinde bir Android oyunu. Android telefonlarda ve tabletlerde oynanabilen bu oyun Rovio tarafından sunuldu.

Angry Birds Star Wars serisinin ilk olarak birkaç ay önce çıkmasının ardından Rovio şimdi devam niteliğinde olan Angry Birds Star Wars 2 oyununu çıkardı. Bu oyunda yine kuşlar uzay domuzlarını öldürmeye çalışacak. 30 farklı karakter sizi bekliyor. Oyunun yapımcısı Rovio ilk kez domuzların tarafına geçmenize izin veriyor. Evet, ilk kez domuzların tarafına geçerek oyunu domuzların lehinde oynamaya çalışacaksınız.

Rovio’nıu bu oyun ile Angry Birds severlere sunduğu bir yenilik de Hasbro oyuncaklarınızı kameranız yardımıyla oyuna ışınlayabilmeniz. Hasbro firmasıyla yaptığı anlaşma ile Rovio, oyuncaklarınızı oyuna ışınlamanızı sağlıyor. Oyunu hemen Android telefonunuza ve tabletinize ücretsiz indirerek oynamaya başlayın.

Paylaş, arkadaşların da okusun!

Bu Yazıyı Yorumlayın


Bumerang
tablet

© 2014 Tablet.gen.tr - Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.