Gündemdeki Konular:
Türkiye'nin Tablet Geni » Android » Haber » Kayan Manşet » Uygulama » Yardımcı Araçlar » Antivirus & Mobile Security – Android

Antivirus & Mobile Security – Android

Antivirus & Mobile Security uygulaması Android telefonunuz ve tabletiniz için yüksek mobil güvenliği ve üst düzeyde koruma sağlayan bir antivirüs aracıdır. Devamı açıklama kısmında.

Antivirus & Mobile Security uygulaması Android telefonunuz ve tabletiniz için yüksek mobil güvenliği ve üst düzeyde koruma sağlayan bir antivirüs aracıdır.

TrustGo tarafından kullanıcılara ücretsiz olarak sunulan bu uygulama kişisel bilgilerinizin korunmasını sağlarken uzaktan telefon yönetimi ve veri yedekleme sırasında cihazınızda güvenli işlem yapma olanağı sunuyor. Ayrıca yeni bir uygulama indirmek istediğinizde o uygulamanın güvenli olup olmadığını da görebiliyorsunuz. Antivirus & Mobile Security aracının diğer bir özelliği de cihazınızı zararlı yazılımlara karşı koruması. Özellikle Android telefonunuz ya da tabletiniz boşta ise uygulama cihazınızı ve cihazınızın hafıza kartını taramaya başlayarak trojan gibi zararlı yazılımları temizliyor.

Güvenlik Taraması özelliği ile Android telefonunuzda belirli aralıklarla sistem taraması gerçekleştiren uygulamanın bu taramayı yapacağı zaman aralıklarını belirleyebilirsiniz. Güvenli Uygulama Araması, cihazınızda bulunan uygulamaları ve yeni indireceğiniz uygulamaları zararlı yazılımlara karşı tarar. Güvenli Tarayıcı Gezintisi ise tarayıcınızda gezindiğiniz internet sitelerinde bulunan zararlı içeriklere karşı sizi uyarır ve cihazınızı bunlara karşı korur. Ayrıca uygulamaların bant genişliğini ölçerek bunların hafıza miktarını öğrenmenizi sağlayan Sistem Yöneticisi sayesinde güç tüketimleri hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Antivirus & Mobile Security aracının başlıca özellikleri:

  • Güvenlik Taraması
  • Güvenli Uygulama Araması
  • Güvenli Tarayıcı Gezintisi
  • Sistem Yöneticisi
  • Kişisel Bilgilerin Korunması
  • Veri Yedekleme
  • Uzaktan Telefon Yönetimi
Paylaş, arkadaşların da okusun!

Bu Yazıyı Yorumlayın


Bumerang
tablet

© 2014 Tablet.gen.tr - Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.