Gündemdeki Konular:
Türkiye'nin Tablet Geni » Android » Haber » Kayan Manşet » Uygulama » Yardımcı Araçlar » Antivirus Security – FREE – Android

Antivirus Security – FREE – Android

Android Antivirus Security uygulaması AVG tarafından üretilen ve Android telefonlar ile tabletlerde kullanabileceğiniz bir Android güvenlik uygulamasıdır. Devamı açıklama kısmında.

Android Antivirus Security uygulaması AVG tarafından üretilen ve Android telefonlar ile tabletlerde kullanabileceğiniz bir Android güvenlik uygulamasıdır.

Android AVG Antivirus Security, Android cihaz güvenliğini ve kişisel bilgilerin korunmasını sağlayan oldukça etkin bir araçtır. Özellikle Android kullanıcıları tarafından tercih edilmesinin en önemli sebepleri hem güvenliği en iyi şekilde sağlaması hem de ücretsiz olmasıdır.

Android AVG Antivirus Security aracı cihazınızı zararlı yazılımlara, kişisel bilgi hırsızlığına, virüslere ve kötü amaçlı metin mesajlarına karşı korur. Ayarlar kısmından özelleştirebileceğiniz bu Android güvenlik uygulaması, cihazınızı belirli aralıklarla tarar. Cihazınızın otomatik taranma sıklığını ayrıca istediğiniz gibi değiştirmeniz mümkündür. Android AVG Antivirus Security uygulamasının diğer bir özelliği de App Lock yani uygulama kilitleme aracı içermesidir. Dosya tarama ve derin dosya tarama araçlarını da içinde barındıran uygulamanın tek eksiği Türkçe dil desteği içermemesidir.

Android AVG Antivirus Security Android cihazınızın performansını ve batarya bilgisini gösterdiği gibi görev yöneticisi ile de çalışan uygulamalardan istediğinizi durdurabilir. Bazı özellikler süreli kullanılmakta olup, bazıları için de Pro sürümü edinebilirsiniz.

Paylaş, arkadaşların da okusun!

Bu Yazıyı Yorumlayın


Bumerang
tablet

© 2014 Tablet.gen.tr - Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.