Gündemdeki Konular:
Türkiye'nin Tablet Geni » Android » Haber » Oyun » Rol Yapma » Arcane Legends – Android

Arcane Legends – Android

Arcane Legends, Android tablet ve Android telefon için hazırlanmış çevrim içi rol yapma ya da bilindik adıyla MMORPG tarzında olan oldukça çekici bir oyun. Ücretsiz indir bölümünden Google Play adresine yönlenerek bu Android oyun için indirme işlemini başlatabilirsiniz.

Arcane Legends, Android tablet ve Android telefon için hazırlanmış çevrim içi rol yapma ya da bilindik adıyla MMORPG tarzında olan oldukça çekici bir oyun.

Birbirinden ayrı 3 farklı karakter arasından bir seçim yaparak ve daha sonra da yardımcı hayvan seçerek oyuna giriş yapılabiliyor. Her karakterine ve hayvanın kendisine özel güçleri ve öne çıkan özellikleri bulunuyor.

Tablet oyun severler için geniş ekranda çok daha güzel oynanabilecek 3 boyutlu başarılı grafiklerle bezenmiş bu oyunda grup halinde takılarak düşmanlar çok daha kolay bir şekilde alt edilebiliyor. Diğer yandan düşman demişken, prensesin kaçırılması ve onun kurtarılması gibi basit bir genel amaca dayalı oyunda alt görevlerin çekici olması senaryoyu çekici kılıyor.

Ücretsiz indir bölümünden Google Play adresine yönlenerek bu Android oyun için indirme işlemini başlatabilirsiniz.

Paylaş, arkadaşların da okusun!

Bu Yazıyı Yorumlayın


Bumerang
tablet

© 2014 Tablet.gen.tr - Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.