Gündemdeki Konular:
Türkiye'nin Tablet Geni » Android » Diğer » Haber » ASUS Eee Pad Transformer, Android 3.2 Honeycomb’ı Test Ediyor

ASUS Eee Pad Transformer, Android 3.2 Honeycomb’ı Test Ediyor

ASUS, Twitter üzerinden belirttiği bilgilere göre Eee Pad Transformer üzerinden Android 3.2 işletim sistemini test etmeye başladı.

Türkiye’de de oldukça yoğun bir ilgi gören ASUS Transformer tablet, sahip olduğu işletim sistemine ait güncellemeye kavuşmaya oldukça yakın. Zira ASUS yetkilileri, Android 3.2 sürümünü denemeye başladılar. Başarılı bir Android tablet olan Transformer üzerinde gerçekleşen denemeler sonucunda, işletim sistemi ve ürünün kararlı bir şekilde çalıştığına dair kanaat getirilmesiyle kayda değer bir adım atılmış olacak.

Honeycomb işletim sisteminin resmî olarak öncelikli pozisyonunda yer alan Motorola XOOM ise, ABD’de Android 3.2 güncellemesine sahip olmuştu. Google ile yapılan özel anlaşma gereği, Honeycomb ile ilgili güncelleme ve yeni özellikleri ilk olarak sahip olma hakkını elinde bulunduran Motorola XOOM, Türkiye’de de yoğun bir ilgiyle karşılanmıştı.

Bir süredir yoğun bir şekilde karşılaştırılan ASUS Transformer ve Motorola XOOM rekabetinin son hali, Android 3.2 Honeycomb güncellemesi sonrasında yeniden gündeme gelebilir.

Paylaş, arkadaşların da okusun!

Toplam 1 Yorum Var

  1. Onur dedi ki:

    siteyi sık kullanılanlarıma ekledim.

Bu Yazıyı Yorumlayın


Bumerang
tablet

© 2014 Tablet.gen.tr - Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.