Gündemdeki Konular:
Türkiye'nin Tablet Geni » Android » Haber » Uygulama » Uygulama » Yardımcı Araçlar » AVG TuneUp – Battery Saver – Android

AVG TuneUp – Battery Saver – Android

AVG TuneUp – Battery Saver, pil kullanımı ve sistem yöneticisi özellikleri konusunda söz sahibi olan Android tablet pc ve Android telefon kullanıcılarına yönelik hazırlanmış bir mobil uygulama. Devamı açıklama kısmında.

AVG TuneUp – Battery Saver, pil kullanımı ve sistem yöneticisi özellikleri konusunda söz sahibi olan Android tablet pc ve Android telefon kullanıcılarına yönelik hazırlanmış bir mobil uygulama.

AVG TuneUp – Battery Saver uygulaması sayesinde detaylı bir sistem yöneticisine kavuşuyorsunuz. Sistem yöneticisi kurulu olan Android uygulamalarını ve Android oyunlarını birkaç hamlede kaldırmanıza yardımcı oluyor. O sırada arka planda çalışan işlemleri sonlandırabiliyorsunuz. Bu sayede Android tablet pc ya da Android telefonu hızlandırma işlemine dair bir örnek adım atıyorsunuz.

Android optimizasyon ya da Android sistem iyileştirmesi şeklinde de ifade edilen uygulama pil kullanımı ve pil tasarrufu konularında da birçok yeteneğe sahip. Kalan pil seviyesini, pil kullanım süresini ve pilin sıcaklığını öğrenebiliyorsunuz.

Android cihazın dahili belleğinde ya da mikro SD kart üzerinde ne kadar alan kaldığını görebilir ve bu alanı genişletebilirsiniz.

Hangi oyun ya da uygulama ne kadar veri (data) kullanıyor sorusunun cevabını AVG TuneUp – Battery Saver ile alabilirsiniz.

Paylaş, arkadaşların da okusun!

Bu Yazıyı Yorumlayın


Bumerang
tablet

© 2014 Tablet.gen.tr - Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.