Gündemdeki Konular:
Türkiye'nin Tablet Geni » Android » Oyun » Spor » Big Win Basketball – Android

Big Win Basketball – Android

Big Win Basketball Android basketbol oyununu indirmek, şu ana kadar karşılaştığınız tüm spor oyunlarından daha farklı bir yapımla karşılaşmanızı sağlayacaktır. Oyunun Google Play üzerinden ücretsiz olması da ayrı bir güzellik. Saha içi atmosferi ve grafikleriyle oldukça beğeni toplayan oyun, özgün yapısının yanı sıra NBA takımlarının adları ve NBA oyuncularının isimlerine yakın kurgulanmış. Mesela Los Angeles Lakers yerine Los Angeles Tigers; Kobe Bryant yerine Kobe Kryant denilmiş. Bu benzetim diğer takımlar ve oyuncular için de geçerli.

Big Win Basketball, Android basketbol oyunları arasında belki de en eğlencelisi. Bir NBA takipçisi veya hayranı olsanız da ya da olmasanız da; lisede basketbol takımında yer alsanız da almasanız da sevebileceğiniz bir Android oyunu.

Android tablet ve akıllı telefon kullanıcıları için hazırlanmış olan Big Win Basketball, eğlenceyi basketbolla birleştiriyor. Kendi takımınızı baştan oluşturabiliyor ya da var olan takımlardan birini seçebiliyorsunuz. Takımdaki oyuncuların isimlerini değiştirmeniz de mümkün. Takımınızı yönetirken dikkatli olmalı ve oyuncuları gerek normal yollardan gerekse özel kartlar edinerek geliştirmelisiniz.

Saha içi atmosferi ve grafikleriyle oldukça beğeni toplayan oyun, özgün yapısının yanı sıra NBA takımlarının adları ve NBA oyuncularının isimlerine yakın kurgulanmış. Mesela Los Angeles Lakers yerine Los Angeles Tigers; Kobe Bryant yerine Kobe Kryant denilmiş. Bu benzetim diğer takımlar ve oyuncular için de geçerli.

Big Win Basketball Android basketbol oyununu indirmek, şu ana kadar karşılaştığınız tüm spor oyunlarından daha farklı bir yapımla karşılaşmanızı sağlayacaktır. Oyunun Google Play üzerinden ücretsiz olması da ayrı bir güzellik.

Paylaş, arkadaşların da okusun!

Bu Yazıyı Yorumlayın


Bumerang
tablet

© 2014 Tablet.gen.tr - Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.