Gündemdeki Konular:
Türkiye'nin Tablet Geni » Diğer » Haber » BlackBerry PlayBook, Fiyat Politikasını Değiştiriyor

BlackBerry PlayBook, Fiyat Politikasını Değiştiriyor

BlackBerry, akıllı telefon sektöründeki başarısını tablet dünyasında da yakalamak istemesine rağmen gelişmeler pek de olumlu görünmüyor.

BlackBerry PlayBook isimli tabletle ilgili büyük beklentiler vardı. Cihazın kısa sürede yarım milyon barajını aşacağı ve özellikle de hâlihazırda BlackBerry akıllı telefon kullanıcıları tarafından tercih edileceği öngörülüyordu. Ancak şu ana kadar gerçekleşen satış sayıları ve kullanıcıların eğilimleri RIM cephesinde bazı yeni kararların alınmasına neden olacağa benziyor.

RIM’in önde gelen yöneticilerinden biri olan Jim Balsillie’nin açıklamalarına göre 2012 ile birlikte BlackBerry tablet bilgisayarlara yeni ürünler eklenecek. Bu yeni cihazlarla birlikte fiyat politikasında da köklü değişiklere gideceklerini açıklayan yetkili, 100 – 150 USD arasında değişen bir oranla daha ucuz etiket fiyatları belirleyeceklerini ifade etti.

Türkiye’de de yeni yeni kullanıcılarla tanışabilen BlackBerry PlayBook için önümüzdeki aylarda bir güncelleme geleceği belirtildi. Android uygulama oynatıcısı özelliğinin de söz konusu güncellemenin ardından PlayBook cihazlarda yer alabileceği iddia ediliyor.

Paylaş, arkadaşların da okusun!

Bu Yazıyı Yorumlayın


Bumerang
tablet

© 2014 Tablet.gen.tr - Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.