Gündemdeki Konular:
Türkiye'nin Tablet Geni » Android » Beceri » Haber » Kayan Manşet » Oyun » Bus Simulator 3D – Android

Bus Simulator 3D – Android

Tablet bilgisayarların hayatımıza girmesi ile birlikte oyun algılarımız tablet oyunlarla beraber değişmeye başladı. Devamı açıklama bölümünde.

Tablet bilgisayarların hayatımıza girmesi ile birlikte oyun algılarımız tablet oyunlarla beraber değişmeye başladı. Her yere götürebildiğimiz tabletlerimiz ile oyun oynayarak çok eğlenceli zamanlar geçirebiliyoruz. Son dönemlerde tablet kullanıcılarının fazlasıyla ilgilerini çekmeyi başaran android tablet uygulamalardan biri olan Bus Simulator 3D, adından da anlaşılacağı üzere bir otobüs Simülatör oyunudur. Oyun başlar başlamaz çok başarılı bir Simülatör olduğunu anlayabiliyoruz.

Gerçekçi grafikler, günlük hayata yakın otobüs sürüşü ve nitelikli bir oyun hikayesi ile komple tablet uygulama olan oyun, tıpkı büyük şehirdeki bir otobüsün gün içerisinde yaşadığı serüveni anlatıyor. Yolcuları duraklardan alarak şehir içerisindeki diğer duraklara doğru götürüyorsunuz. Bu aşamada trafik kurallarına uymanız gerekecektir. Aksi halde oyun sizin için kötü sonlanacaktır.

Paylaş, arkadaşların da okusun!

Bu Yazıyı Yorumlayın


Bumerang
tablet

© 2014 Tablet.gen.tr - Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.