Gündemdeki Konular:
Türkiye'nin Tablet Geni » Android » Beceri » Haber » Oyun » Can Knockdown 3 – Android

Can Knockdown 3 – Android

Can Knockdown 3, muhtemelen şu ana kadar yapılmış en iyi üç boyutlu Android oyunlarından biri. Zira oyun sahip olduğu oyun motoru ve grafiklerle çok dikkat çekiyor. Devamı açıklama kısmında.

Can Knockdown 3, muhtemelen şu ana kadar yapılmış en iyi üç boyutlu Android oyunlarından biri. Zira oyun sahip olduğu oyun motoru ve grafiklerle çok dikkat çekiyor.

Android tablet PC  ve akıllı telefon sahiplerine yönelik üretilen oyun Can Knockdown serisinin devamı niteliğinde. Oyunda karşımızdaki alanda kutular yer alıyor. Bu kutuları önümüzde duran beyzbol toplarıyla düşürmemiz gerekiyor. Ne kadar az topla topların tamamını düşürürsek o kadar çok başarılı sayılıyoruz. Çünkü kullanmadığımız her top için ayrıca puan kazanıyoruz. Bununla birlikte kutular zaman zaman üst üste olabiliyor. Bu durumda bir topla iki ya da daha fazla kutu vurmamız kolaylaşıyor.

Oyunda özel kutular da bulunuyor. Kimi kutular bomba gibi patlıyor kimi kutular ise düştüklerinde bize yeni bir top kazandırıyor. Ancak oyun ilerledikçe kutuların sayısı artıyor. Sayıların artmasının yanı sıra bazı kutular çelik gövdelerin üstüne duruyorlar. Bu durumda doğrudan kutuya ya da çelik kolona hedef almak gerekiyor.

Oyunda birden fazla mekan bulunuyor. Mekanların hepsi özenle çizilmiş harikulade 3D grafiklerden meydana geliyor. Toplar, kutular kısacası tüm oyun atmosferi 3D grafiklerden oluşuyor.

Yapımcının altını çizdiği bir başka konu da oyun motoru. Kutuların vuruluşları ve topla kutu arasındaki etkileşim bunu da doğruluyor.

Hem Android beceri oyunu hem de Android bulmaca oyunu olarak ifade edebileceğimiz tablet oyun ücretsiz olmasıyla dikkat çekiyor.

Paylaş, arkadaşların da okusun!

Bu Yazıyı Yorumlayın


Bumerang
tablet

© 2014 Tablet.gen.tr - Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.