Gündemdeki Konular:
Türkiye'nin Tablet Geni » iOS » Oyun » Strateji » Celtic Tribes – iOS

Celtic Tribes – iOS

Celtic Tribes, iPad ve iPhone için hazırlanmış ücretsiz bir strateji oyunu. Köy kurma ve köyü idare etme üzerine kurulu olan bu mobil oyun, kullanıcıların keyifli dakikalar geçirmesi için birçok iyi özelliğe sahip. AppStore üzerinden ücretsiz olarak Celtic Tribes strateji oyununu indirmek mümkün.

Celtic Tribes, iPad ve iPhone için hazırlanmış ücretsiz bir strateji oyunu. Köy kurma ve köyü idare etme üzerine kurulu olan bu mobil oyun, kullanıcıların keyifli dakikalar geçirmesi için birçok iyi özelliğe sahip.

Maden, kil ve odun gibi önemli temel unsurların kullanılabildiği oyunda ekonomin ilerlemesi ve yönetilen köylerin gelişmesi bu unsurların büyütülmesine bağlı. Tabii ki ekonomiye paralel olarak oluşturulacak silahlı güçler hayati bir önem arz ediyorlar.

Grafikleri orta seviyede olan oyunun Türkçe olması ise oynanabilirlik konusunda çok büyük bir avantaj katıyor. Diğer yandan diğer oyuncularla ittifak kurulabilmesi strateji oyunu olmanın başarılı bir artısı. Kelt Kabileleri anlamına gelen oyun, tablet oyun konusunda da önemli bir özelliğe sahip çünkü oyun hem iPad hem de iPhone’a sorunsuz bir şekilde uyum sağlıyor.

AppStore üzerinden ücretsiz olarak Celtic Tribes strateji oyununu indirmek mümkün.

Paylaş, arkadaşların da okusun!

Bu Yazıyı Yorumlayın


Bumerang
tablet

© 2014 Tablet.gen.tr - Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.