Gündemdeki Konular:

Chrome – iOS

Chrome iOS uygulaması iPhone, iPad ve iPod cihazlarınızda kullanabileceğiniz kişiselleştirilebilen ve diğer versiyonlarıyla senkronize edilebilen bir tarayıcıdır. Devamı açıklama kısmında.

Chrome iOS uygulaması iPhone, iPad ve iPod cihazlarınızda kullanabileceğiniz kişiselleştirilebilen ve diğer versiyonlarıyla senkronize edilebilen bir tarayıcıdır.

Bilgisayarınızda kullandığınız Chrome tarayıcıyı iPhone, iPad ve iPod cihazlarınızdaki sürümlerle senkronize etmek için tarayıcıya e-posta adresiniz ve şifrenizle giriş yapmanız yeterlidir. Bu şekilde her cihazda tarayıcınıza giriş yapmanız mümkündür.

Chrome – iOS tarayıcının başlıca özellikleri:

Hızlı göz atma: Chrome tarayıc ile istediğiniz her sayfaya hızlıca göz atabilirsiniz.

Basit, sezgisel deneyim: iOS cihazlarınızda çok sayıda sekme açarak bunları hızlıca yönetmeniz mümkündür. Sekmeyi kapatmak için kenardan tutup sağa doğru hızlıca kaydırın.

Oturum açma: iOS cihazınızda Chrome tarayıcınız üzerinde oturum açtıktan sonra bilgisayarınızdaki Chrome versiyonundan iOS cihazınızdaki tarayıcınıza sayfa gönderebilirsiniz. Ayrıca bu sayfaları çevrimdışı olsanız dahi okuyabilirsiniz.

Gizlilik: Yaptığınız gezintinin geçmişe kaydedilmesini istemezseniz gizli modda sekme açabilirsiniz.

Paylaş, arkadaşların da okusun!

Bu Yazıyı Yorumlayın


Bumerang
tablet

© 2014 Tablet.gen.tr - Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.