Gündemdeki Konular:
Türkiye'nin Tablet Geni » Android » Haber » Windows » Çift İşletim Sistemli ViewSonic ViewPad 10pro Tablet Satışa Hazır

Çift İşletim Sistemli ViewSonic ViewPad 10pro Tablet Satışa Hazır

ViewSonic, hem Windows 7 hem de Android işletim sistemlerini çalıştırabilen ViewPad 10pro isimli tableti satışa sunmaya hazırlanıyor.

Windows 7 Professional işletim sistemi üzerine oturtulmuş olan yeni ViewSonic tablet, aynı zamanda Android 2.3 Gingerbread işletim sistemini de uygulama formatında sunabiliyor. Kısmen çift işletim sistemli olarak ifade edebileceğimiz bu yeni Windows tablet, Intel Atom Z670 işlemcisini kullanıyor. Bu işlemcinin 1.5 GHz frekansında çalışan tek çekirdekli bir işlemci olduğunu belirtelim.

10.1 inçlik bir ekranla gelecek olan ViewSonic ViewPad 10pro 1080p değerindeki HD filmleri de oynatabilen 1024 x 600 piksellik ekran değerlerine sahip olacak. Bu ekran kapasitif çoklu dokunmatik.

2 GB değerindeki ara belleğiyle (RAM) tablet bilgisayarlardaki ölçülerin oldukça üstünde olacak olan ViewPad 10 pro tablet, 802.11b/g/n kablosuz bağlantı özelliğine sahip. 5000mAh gücündeki batarya ile 8 saate kadar çalışabilen tablette 1.3 MP değerinde bir kamera da bulunacak.

Ürünün satış fiyatında ise sadece bellek kapasitesi değil aynı zamanda işletim sistemi sürümleri de değişkenleri belirliyor. 16 GB depolama alanına sahip olan ve Windows 7 Home Premium + Android 2.3 Gingerbread işletim sistemlerini barındıran sürüm 599 USD; 23 GB depolama alanına sahip olan ve Windows 7 Professional + Android 2.3 Gingerbread işletim sistemlerini barındıran sürüm 699 USD üzerinden satılacak.

Paylaş, arkadaşların da okusun!

Bu Yazıyı Yorumlayın


Bumerang
tablet

© 2014 Tablet.gen.tr - Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.