Gündemdeki Konular:

Clean Master – Android

Clean Master uygulaması Android telefonda ve tablette kullanabileceğiniz bir ön bellek temizleme uygulamasıdır. Devamı açıklama kısmında.

Clean Master uygulaması Android telefonda ve tablette kullanabileceğiniz bir ön bellek temizleme uygulamasıdır.

Clean Master, ön belleği temizlemesinin yanı sıra çalışan görevleri ve işlemleri sonlandırma işini de yapar. Uygulamaları kaldırmak için kullanılabilen Clean Master, bu sayede Android cihazınızın performansını artırır ve pil ömrünü uzatır. Bu uygulama, Android cihazınızda daha fazla RAM’i serbest bırakarak bataryanızın sağlığını koruyabilir.

Clean Master Android uygulamasının başlıca özellikleri:

Geçmiş temizleme: Android cihazlarda çok sayıda uygulamanın uzun süreli kullanımına bağlı olarak ön bellekte yüzlerce MB ya da GB kalıntı dosya birikebilir. Clean Master işte bu dosyaların tek tuşa basarak temizlenmesini sağlar.

Gizlilik: Android cihazınızda ulaşılmasını istemediğiniz yazışma geçmişleri varsa bunları Clean Master ile temizleyebilirsiniz. Bu yazışma geçmişine SMS/MMS, Wechat, Whatsapp, Spotify gibi uygulamalar da dahildir.

Görev Sonlandırıcı: Arka planda çalışarak RAM işgal eden ve bataryanızı tüketen görevleri bu uygulama ile sonlandırabilirsiniz.

Uygulama Yöneticisi: Clean Master, Android cihazınızdan kaldırmak istediğiniz uygulamaları da tek tuşla kaldırmanızı sağlar.

Paylaş, arkadaşların da okusun!

Bu Yazıyı Yorumlayın


Bumerang
tablet

© 2014 Tablet.gen.tr - Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.