Gündemdeki Konular:
Türkiye'nin Tablet Geni » Aksiyon » Android » Oyun » Contract Killer 2 – Android

Contract Killer 2 – Android

Contract Killer 2, etkileyici bir Android tablet pc ve telefon oyunu. Jack Griffin isimli kiralık katilin yaşadığı maceraları konu alan oyun, uluslararası konusuyla dikkat çekiyor. Uzun ve kısa menzilli sahnelerin sıkça yer aldığı oyunda, sürekli yaşanan bir macera döngüsü söz konusu. Oyunda belli bir mesafeyi aşan oyuncuların katiller kulübü isimli bir kulübe ait üyelik kartı edindiklerini de belirtelim. Grafiklerdeki başarı ve ücretsiz Android oyunu olması Contract Killer 2 isimli aksiyon oyununu öne çıkaran unsurlar. Google Play üzerinden oyunu indirmek için ücretsiz indir sekmesine bakınız.

Contract Killer 2, etkileyici bir Android tablet pc ve telefon oyunu. Jack Griffin isimli kiralık katilin yaşadığı maceraları konu alan oyun, uluslararası konusuyla dikkat çekiyor. Uzun ve kısa menzilli sahnelerin sıkça yer aldığı oyunda, sürekli yaşanan bir macera döngüsü söz konusu.

Tam bir seri katil olgusunun işlendiği Contract Killer 2, sniper gibi silahların kullanılmasına da olanak tanıyor. Tabii ki oyunun adından da anlaşılacağı gibi öldürülmesi gereken kişilere yönelik anlaşmalar imzalanıyor. Bölüm bölüm ilerlediğimiz oyunda, düşmanın yetenekleri de gittikçe artıyor. Bu noktada bazı oyun severlerin Contract Killer 2 hile kodlarına başvurdukları bir gerçek. Ancak oyunun zevkinin kaçmaması için söz konusu Contract Killer 2 hilelerine başvurulmasını önermiyoruz.

Oyunda belli bir mesafeyi aşan oyuncuların katiller kulübü isimli bir kulübe ait üyelik kartı edindiklerini de belirtelim.

Grafiklerdeki başarı ve ücretsiz Android oyunu olması Contract Killer 2 isimli aksiyon oyununu öne çıkaran unsurlar. Google Play üzerinden oyunu indirmek için ücretsiz indir sekmesine bakınız.

Paylaş, arkadaşların da okusun!

Bu Yazıyı Yorumlayın


Bumerang
tablet

© 2014 Tablet.gen.tr - Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.