Gündemdeki Konular:
Türkiye'nin Tablet Geni » Android » Haber » Medya ve Video » Uygulama » Digiturk Play – Android

Digiturk Play – Android

Digiturk Play, Android tablet ve akıllı telefon için Lig TV izleme özelliği de bulunan Digiturk içeriklerini izlemeyi olanak sağlayan mobil uygulamadır. Uygulama üzerinden onlarca televizyon kanalını canlı izleme imkânı geliyor. Ayrıca kullanıcılar, film, dizi, belgesel, yaşam, eğlence, spor ve çocuk kategorileri altında onlarca içeriğe ulaşabiliyorlar.

Digiturk Play, Android tablet ve akıllı telefon için Lig TV izleme özelliği de bulunan Digiturk içeriklerini izlemeyi olanak sağlayan mobil uygulamadır.

Digiturk Play ile Android tablet ya da Android akıllı telefon üzerinden canlı olarak Süper Lig maçlarını, İngiltere Premiere League (İngiltere Ligi) maçlarını ve Türkiye Beko Basketbol Ligi maçlarını izlemek mümkün.

Lig TV ve Türkiye ligi maçları başta olmak üzere tüm bu içeriklerin birkaçını ya da tümünü izlemek için Digiturk paketi satın alınması gerektiğini de hemen ekleyelim.

Uygulama üzerinden onlarca televizyon kanalını canlı izleme imkânı geliyor. Ayrıca kullanıcılar, film, dizi, belgesel, yaşam, eğlence, spor ve çocuk kategorileri altında onlarca içeriğe ulaşabiliyorlar.

Android üzerinden ücretsiz ya da ücretli film izleme, belgesel izleme, dizi izleme gibi popüler özellikler bu uygulama ile hayata geçebiliyor.

Android tablet ve akıllı telefon ile Lig TV izlemek, Lig TV 2 izleme ya da Lig Tv 3 kanalını izlemek hiç de uzak değil.

Paylaş, arkadaşların da okusun!

Bu Yazıyı Yorumlayın


Bumerang
tablet

© 2014 Tablet.gen.tr - Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.