Gündemdeki Konular:
Türkiye'nin Tablet Geni » Android » Beceri » Haber » Oyun » Oyun » Dirt Road Trucker 3D – Android

Dirt Road Trucker 3D – Android

Dirt Road Trucker 3D, araba sürme ya da kamyon sürme olarak ifade edebileceğimiz Android tablet ve akıllı telefon oyunu. Devamı açıklama kısmında.

Dirt Road Trucker 3D, araba sürme ya da kamyon sürme olarak ifade edebileceğimiz Android tablet ve akıllı telefon oyunu.

Android cihazlarda kamyon sürme ya da araba sürme oyunlarının popülerliği ortada. Ancak grafik kalitesi ve oynanabilirlik açısından özellikle de kamyon kullanma oyunlarının sayısı pek de çok değil. Dirt Road Trucker 3D oyunun özellikle de grafik kalitesi ve oynanabilirlik konusundaki başarısıyla dikkat çekiyor.

İsterseniz telefonu ya da tableti çevirerek direksiyona hakim olun isterseniz de ekranda yer alacak direksiyona yön vererek kullanın. Nasıl isterseniz ayarlayabilirsiniz. Ekranın solunda bulunan gaz ve fren tuşlarıyla kamyonun hızlanması veya yavaşlamasını sağlayabilirsiniz.

Dirt Road Trucker 3D Android oyunu amaç olarak araca yüklenmiş bulunan kargoları yola düşürmeden sonraki durağa taşımayı hedefliyor. Ancak iş kulağa geldiği kadar kolay değil. Zira yollar engebeli ve kimi zaman da akşam araç kullanmak gerekebiliyor. Buna yoldan çıkma olasılığı eklenince de oyun hem tatlı zor hem de eğlenceli bir hal alıyor.

Dirt Road Trucker 3D oyunun özellikleri:

Ücretsiz bir Android kamyon sürme oyunu.
Üç boyutlu grafikler.
Ayarlanabilir kontrol tuşları ve yöntemi.
Oldukça başarılı grafikler.
Oyun atmosferi başarılı.

Paylaş, arkadaşların da okusun!

Bu Yazıyı Yorumlayın


Bumerang
tablet

© 2014 Tablet.gen.tr - Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.