Gündemdeki Konular:
Türkiye'nin Tablet Geni » Android » Haber » Kayan Manşet » Oyun » Yarış » Dolmuş Driver – Android

Dolmuş Driver – Android

İstanbul’un karışık trafiği içerisinde, trafiğe meydan okuyan bir taksi, her çeşit müşteri ve çok hızlı bir yaşam, işte dolmuş driver tablet oyununu birkaç kelime ile anlatacak olursak bunlar yeterli olacaktır. Devamı açıklama bölümünde.

İstanbul’un karışık trafiği içerisinde, trafiğe meydan okuyan bir taksi, her çeşit müşteri ve çok hızlı bir yaşam, işte dolmuş driver tablet oyununu birkaç kelime ile anlatacak olursak bunlar yeterli olacaktır. Henüz yeni bir tablet uygulaması olmasına rağmen kısa sürede oyun severlerin ilgilerini çekmeyi başarmıştır. Oyunun içerik olarak Türkçe olması ve kurulan diyalogların komik olması android tablet uygulamanın en ilgi çekici yönlerinden biridir.

Klasik bir İstanbul taksisinin İstanbul trafiğindeki dertli anlarını konu alan oyunda, yolcular işe geç kalma telaşı ile şoföre baskı yapmaktadırlar. Şoför de çok hızlı bir biçimde diğer araçlara makas diye tabir ettiğimiz ani hız yükselmeleri ve sollamalar ile karşılık vermekte ve yolcuları işlerine yetiştirmeye çalışmaktadır.

Paylaş, arkadaşların da okusun!

Bu Yazıyı Yorumlayın


Bumerang
tablet

© 2014 Tablet.gen.tr - Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.