Gündemdeki Konular:
Türkiye'nin Tablet Geni » Aksiyon » Android » Haber » Oyun » Oyun » Rol Yapma » Dungeon Hunter 4 – Android

Dungeon Hunter 4 – Android

Dungeon Hunter 4, Dungeon Hunter serisinin dördüncü oyunu. Popüler rol yapma ve aksiyon oyunu Android tablet pc ve Android akıllı telefon kullanıcılarının gönlünü fethedecek yeni özelliklerle birlikte sunuldu. Devamı açıklama kısmında.

Dungeon Hunter 4, Dungeon Hunter serisinin dördüncü oyunu. Popüler rol yapma ve aksiyon oyunu Android tablet pc ve Android akıllı telefon kullanıcılarının gönlünü fethedecek yeni özelliklerle birlikte sunuldu.

Oldukça ilgi çekici grafik özellikleri bulunan Dungeon Hunter 4 ile karanlık ortamlarda geçen harikulade bir hikayenin yani senaryonun peşine takılacaksınız. Ve sizi bekleyen onlarca düşmanı yok etmeniz gerekecek. Gizem dolu bulmacaları yani engelleri de unutmamak lazım.

Birden fazla oyuncunun birlikte hareket etmesine olanak sağlayan oyun bu sayede çoklu oyuncu desteği sunan Android oyunları arasındaki yerini alıyor.

Başlangıçtaki dört karakterden birini tercih ederek oyuna adım atabiliyorsunuz. Savaşlarda ve oyunda elde ettiğiniz kazanımların ardından size karakterinizi güçlendirme imkanı tanınıyor. Tabii ki karakterinizi istediğiniz gibi düzenleyebiliyorsunuz.

Tablet oyun severlerin özellikle ilgisi çekebilecek oyunun ücretsiz olması büyük avantaj.

Paylaş, arkadaşların da okusun!

Bu Yazıyı Yorumlayın


Bumerang
tablet

© 2014 Tablet.gen.tr - Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.