Gündemdeki Konular:
Türkiye'nin Tablet Geni » Android » Haber » Kayan Manşet » Uygulama » Verimlilik » Easy Battery Saver – Android

Easy Battery Saver – Android

Easy Battery Saver Android uygulaması, telefonda ve tablette batarya ömrünüzü uzatan bir uygulamadır. Devamı açıklama kısmında.

Easy Battery Saver Android uygulaması, telefonda ve tablette batarya ömrünüzü uzatan bir uygulamadır.

Android cihazınızı her gün şarj etmek zorunda mı kalıyorsunuz? Cihazınızın bataryası çabuk mu bitiyor? Easy Battery Saver uygulaması tüm bu şarj sorunlarınıza çare olacak bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde cihazınızın batarya ömrü uzayacak, siz de Android cihazınızla daha çok zaman geçireceksiniz. Güç tasarrufu performansı modlarından birini seçerek telefonunuzu ve uygulamayı kişiselleştirebilirsiniz.

Easy Battery Saver Android uygulamasının başlıca özellikleri:

General Saving Mode: Genel ağ kontrolü, ekran kontrolü ve normal batarya ihtiyaçları doğrultusunda uyku modunu ayarlar.

Intelligent Saving Mode: Bu ayarlarda sekiz farklı kontrol mevcuttur ve batarya ömrünü genel güç koruma modundan daha çok uzatmak için cihazın akıllı çalışmasını sağlar.

Bu modların dışında “Super Power Saving Mode”, “Advanced Customized Mode” ve “Normal mode” şekline üç mod daha bulunmakta. Eğer batarya ömrünüzün tamamen uzamasını istiyorsanız Super Power Saving Modu kullanabilirsiniz. Advanced Customized Mode ise gelişmiş kişiselleştirilmiş batarya koruma modudur. Normal modda ise batarya koruma modundan çıkılır.

Paylaş, arkadaşların da okusun!

Bu Yazıyı Yorumlayın


Bumerang
tablet

© 2014 Tablet.gen.tr - Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.