Gündemdeki Konular:
Türkiye'nin Tablet Geni » Android » iOS » Oyun » Eğlenceli Bir Mobil Oyun: Mega Jump

Eğlenceli Bir Mobil Oyun: Mega Jump

Mega Jump, iPad gibi Apple iOS ve Android cihazlar için hazırlanmış, eğlenceli, aksiyon dolu popüler bir mobil oyun.

Şu ana kadar milyonlarca kez indirilmiş olan Mega Jump, daha sonra Redford adı verilen sevimli bir canavarı ve akranlarını konu alıyor. Tablet oyunları arasında bir hayli tutulan bu oyundaki canavarın amacı, yerden zıplayarak başladığı macerasını sürekli yukarı yönde sürdürmeye çalışıyor. Amaç ise olabildiğince çok altın toplamak. Zira toplanan her altın puan ve yeni özelliklerin açılmasını beraberinde getiriyor.

Altınların toplanması aynı zamanda canavarımızın yukarı doğru zıplayabilmesi için de gerekli. Diğer yandan altınların arasında, canavara çeşitli özellikler katan renkli yıldızlar, şemsiye, mıknatıs gibi araçlar mevcut. Bunlar bir süreliğine de olsa canavara harikulade özellikler katıyor.

Grafikleriyle başarılı bir karakterin ve arka planın oluştuğu oyunun sesleri de son derece başarılı. Kısacası bu oldukça eğlenceli ve kendine bağlayıcı.

iPad ve diğer Apple iOS kullanıcıları Mega Jump oyununu indirmek ve oynamak için buraya; Android tablet ve diğer Android mobil cihaz kullanıcıları da Mega Jump oyunu indirmek ve oynamak için buraya tıklayabilirler.

Mega Jump tanıtım videosu:

Paylaş, arkadaşların da okusun!

Bu Yazıyı Yorumlayın


Bumerang
tablet

© 2014 Tablet.gen.tr - Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.