Gündemdeki Konular:
Türkiye'nin Tablet Geni » Android » Haber » Sosyal Medya » Uygulama » Uygulama » Facebook Home – Android

Facebook Home – Android

Facebook Home, Android akıllı telefon ve Galaxy Note 2 phablet (tablet) için hazırlanmış bir sosyal medya uygulaması. Devamı açıklama bölümünde.

Facebook Home, Android akıllı telefon ve Galaxy Note 2 phablet (tablet) için hazırlanmış bir sosyal medya uygulaması.

Henüz resmi olarak Türkiye’den indirilemeyen uygulamayı buradan güvenli ve ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Facebook Home, bir “launcher” uygulaması ve cihazınızın arayüzünü Facebook hesabınızla yoğun bir etkileşime davet ediyor. Arkadaşlarınızın paylaşımlarını oldukça hoş bir arayüz ve geçiş özelliğiyle gözleyebiliyorsunuz. Hızlı bir şekilde paylaşımları beğenebiliyor ve onlara yorum yapabiliyorsunuz. Ayrıca gelen bildirimleri çok daha farklı ve çekici bir şekilde görüntüleyebiliyorsunuz. Bildirimlere çift tıklayarak anında ve hızlı olarak cevap verebiliyorsunuz.

Facebook Messenger uygulamasıyla tümleşik bir şekilde çalışan Android Facebook Home uygulaması ile internet üzerinde gezinirken o sayfadan çıkmadan mesajlaşma işlemini sürdürebilirsiniz.

Android Facebook Home apk dosyası için ücretsiz indir bölümünüzü ziyaret edebilirsiniz. QR kod tarayıcı uygulamasına sahipseniz cihazınızın QR kodu taramasını sağlayın ve indirme işlemini başlatın. Ardından Facebook Home uygulamasını kurma işlemine geçebilirsiniz.

Paylaş, arkadaşların da okusun!

Bu Yazıyı Yorumlayın


Bumerang
tablet

© 2014 Tablet.gen.tr - Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.