Gündemdeki Konular:
Türkiye'nin Tablet Geni » iOS » Kart » Oyun » Fairway Solitaire HD – iOS

Fairway Solitaire HD – iOS

Fairway Solitaire, iPad ve iPhone kullanıcıları için Big Fish Games tarafından üretilmiş bir Solitaire oyunu. Golf sporu ile iç içe geçmiş olan Fairway Solitaire, oyuncuların sanki bir spor müsabakasında oldukları hissini verebiliyor. Grafiklerden seslere kadar birçok unsur sayesinde kendinizi bir kâğıt oyunu yerine golf müsabakası içinde sanabilirsiniz.

Fairway Solitaire, iPad ve iPhone kullanıcıları için Big Fish Games tarafından üretilmiş bir Solitaire oyunu.

Kart ya da kâğıt oyunları arasında büyük bir üne sahip olan Solitaire oyunu, hala milyonlarca kişi tarafından oynanıyor. iPad Solitaire oyunları da oldukça popülerler. Ancak bu noktada Fairway Solitaire oyunu farklılığını göstererek diğerlerinden ayrılıyor.

Golf sporu ile iç içe geçmiş olan Fairway Solitaire, oyuncuların sanki bir spor müsabakasında oldukları hissini verebiliyor. Grafiklerden seslere kadar birçok unsur sayesinde kendinizi bir kâğıt oyunu yerine golf müsabakası içinde sanabilirsiniz.

Birçok otorite tarafından başarılı bir yapım olarak gösterilen Fairway Solitaire, mobil cihazlar, tablet ve akıllı telefonlardaki en iyi Solitaire oyunlarından biri olarak gösteriliyor.

Paylaş, arkadaşların da okusun!

Bu Yazıyı Yorumlayın


Bumerang
tablet

© 2014 Tablet.gen.tr - Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.