Gündemdeki Konular:
Türkiye'nin Tablet Geni » Android » Haber » Galaxy Tab Android Tablet Ekran Açılmama Sorunu ve Çözümü

Galaxy Tab Android Tablet Ekran Açılmama Sorunu ve Çözümü

android tablet açılmama sorunu

Galaxy Tab isimli Samsung Android tablet serisine ait kullanıcılardan bazı sorunlar işitiliyor. Bu sorunlardan bir tanesi, cihazın açma tuşu üzerinden açılmaması sorunu.Tablet açılmıyor ya da tablet kendiliğinden kapandı ve açılmadı gibi ifadelerle dile getirilen sorun özellikle bazı ürünlerde sıkça görülebiliyor. Çin malı tablet, Exper tablet, Mobee ve diğer Android tablet pc için de ortaya çıkabilecek bu sorunun pratik bir çözümü mevcut.

Teknolojik ürünlerde bazen ne üretici tarafından dile getirilen ne de resmi olarak bir çözümü bulunan bazı sorunlar ortaya çıkabilir. Ekran açılmama sorunu ve açma tuşuna basınca tabletin cevap vermemesi gibi sorunlar da bunlardan biridir. Her ne kadar sorunun birçok sebebi olma ihtimali olsa da bazı kullanıcıların deneyip olumlu sonuç aldıkları bir çözüm bulunuyor.

Ürünün açılmaması halinde, açma tuşuna 10 saniye boyunca basılı tutmanız durumunda büyük olasılıkla cihaz açılacaktır. Özellikle de şarjın tam bitmesi, bataryanın tamamen boşalması halinde kendiliğinden kapanan tabletlerde ortaya çıkan bu sorun büyük olasılıkla bu şekilde açılabilir. Tabii ki cihazı kullanmayı sürdürmek için şarj kablosu takılmalı ve şarj tamamen dolmalıdır.

Paylaş, arkadaşların da okusun!

Toplam 10 Yorum Var

 1. Ahmet Şahin diyor ki:

  Benim tabletim gene açılmıyor.İsmi de SAMSUNG GALAXY TAB 2 7.0

 2. Can DEMİRCİ diyor ki:

  Abi sağolun ellerinize sağlık oluyor

 3. Haluk diyor ki:

  aynısı banada oluyo açılmıyor kardeş.Haklısın.

 4. zaaaaaa diyor ki:

  çokkkk sağolun 10 saniye boyunca bastım açıldı çoooook saolun

 5. acıyor diyor ki:

  tabletim yazılım güncellemesi yaptı kapandı sonra açmaya çalıştım açılmadı 3 saat şarj ettim bana şarj olurken gösterdiği şekli yani batarya resmi içinde hareket eden çubukları gösterdi 10 saniye basılı tuttum açılmadı ikide bir bunu yaptım açılmıyor ne yapmalıyım acil cevap yazın cuma gününe kadar:(((

 6. bnm diyor ki:

  benimde güncellemeden sonra kapandı açılmıyor uzun süreli bastığımda başlangıç yazısı ” samsung galaxy tab 2 ” çıkıyo daha fazla açılmıyo ne yapmam gerekiyor

 7. Samsung Galaxy Tab4 diyor ki:

  Benim Tabletimi Galaxy Tab4 bir anda ekran kararmaya başladı açıldı karardı ve kapandı tekrar kendiliğinden açıldı. Ne yapmam gerekiyor. Lütfen yardımcı olun. Acaba virüs mü bulaştı yoksa başka bir sorun mu var?

Bu Yazıyı Yorumlayın


Bumerang
tablet

© 2014 Tablet.gen.tr - Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.