Gündemdeki Konular:
Türkiye'nin Tablet Geni » Android » Kayan Manşet » Kişiselleştirme » Sabit » Uygulama » Game of Thrones Duvar Kağıtları – Android

Game of Thrones Duvar Kağıtları – Android

Game of Thrones Duvar Kağıtları uygulaması ünlü dizinin duvar kağıtlarını ücretsiz olarak Android cihazlarınıza getiriyor.

Game of Thrones dizisinin en güzel duvar kağıtları ücretsiz olarak Android telefonlarınıza ve tabletlerinize geliyor. Game of Thrones HD Duvar Kağıtları uygulamasında tam 15 adet farklı duvar kağıdı bulunuyor. Bunlardan istediğiniz birini seçerek cihazınızda duvar kağıdı olarak ayarlayabilirsiniz.

Dizinin hayranları için hazırlanan bu uygulama HD kalite duvar kağıtlarını içeriyor. Popüler diziye ait en güzel duvar kağıtları ve dizide yer alan starların duvar kağıtlarını bu uygulamada bulacaksınız. Jon SnowViserys Targaryen ve diğer oyuncuların duvar kağıtları Android cihazlarınızın ekranlarını süsleyecek.

Bu uygulama hem Android telefonlar hem de tabletler için iyileştirilmiştir. Dolayısıyla duvar kağıtları her türlü ekran boyutunda harika görünür. Android cihazınızın ekran boyutunun büyük ya da küçük olması duvar kağıtlarının kalitesini etkilemez.

Game of Thrones Duvar Kağıtları uygulamasını hemen ücretsiz olarak indirin.

Paylaş, arkadaşların da okusun!

Bu Yazıyı Yorumlayın


Bumerang
tablet

© 2014 Tablet.gen.tr - Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.