Gündemdeki Konular:
Türkiye'nin Tablet Geni » Android » Haber » iOS » Gmail Android ve iPad – iPhone Uygulaması Güncellendi

Gmail Android ve iPad – iPhone Uygulaması Güncellendi

Gmail Android ve Gmail iPad uygulamaları güncellendi. Tabii ki bu güncelleme iPhone kullanıcıları da ilgilendiriyor. Google mühendislerinin altı ayını aldığı belirtilen bu güncelleme çalışmalarımın ardından özellikle de iPad ve iPhone cephesinde kayda değer değişiklikler ve yenilikler söz konusu.

Gmail iPad ve iPhone kullanıcılarını yeni bir tasarım bekliyor ki bu tasarım oldukça sade ve kullanışlı. Diğer yandan çoklu hesap eklenebilir ve yönetilebilir kılındı. Özellikle de iş ile özel e-posta adreslerinin kullanılmasına yönelik önemli bir adım bu. Google Takvim hizmeti artık Gmail uygulaması üzerinden kullanılabilecek ve Google+ iletileri de görüntülenip onlara cevap verilebilecek.

Gmail Android uygulaması cephesinde de ise dikkat çekici büyük bir değişiklik olmamakla birlikte çoklu hesap erişimi ve yönetimi burada da sağlanıyor. Bununla birlikte postalarda bulunan ekleri görüntülemek ve kaydetmek konusunda yenilikler mevcut. Bildirim ayarlarını düzenlemek ve ayarlamak yeni güncelleme ile geliyor.

Android için Gmail uygulamasını indirmek için buradaki Google Play bağlantısını; iPad ve iPhone için Gmail uygulamasını indirmek için buradaki AppStore bağlantısını kullanabilirsiniz.

Paylaş, arkadaşların da okusun!

Bu Yazıyı Yorumlayın


Bumerang
tablet

© 2014 Tablet.gen.tr - Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.