Gündemdeki Konular:
Türkiye'nin Tablet Geni » Haber » iOS » Uygulama » Google Chrome iPad Uygulaması Çıktı

Google Chrome iPad Uygulaması Çıktı

Klasik bilgisayarlardaki en popüler internet tarayıcılarından biri olan Google Chrome, iPad ve Android tablet pc ürünleri için de kullanılabilir.

Google tarafından geliştirilen ve kullanım oranı sürekli olarak artan Google Chrome, iPad ve Android tablet uygulaması şeklinde karşımızda. Birkaç ay önce Android, birkaç gün önce de hem iPhone hem de iPad için kullanılabilecek şekilde üretilen iOS uygulaması indirilebilir kılında. Ürünün en güzel özelliklerinin başında ise, Google hesabı ile Chrome uygulamanızdaki alışkanlıklarınızı ve kişiselliğinizi her platforma taşıyabilmeniz.

Sayfa yüklemesini oldukça hızlı yapan, sayfa akışlarının başarılı olduğu ve iyi bir yakınlaştırma özelliğine sahip olan yeni tablet tarayıcı, aynı anda hem internet üzerinden gezinmenize hem de arama yapabilmenize olanak sağlıyor. Klasik sekme özelliğini mobil cihazlara da taşıyabilen mobil Chrome tarayıcısı, senkronize olmasıyla bir adım öne çıkıyor. Güvenlik ve gizlilik konularına bir hayli önem veren bu uygulama ile gönlünüz ferah bir şekilde internetteki işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Android için uygulamanın tek olumsuz yanı olarak Android 4.0 Ice Cream Sandwich işletim sistemi ve üstünü desteklemesi. Dolayısıyla uygulamayı kullanabilecek Android tablet pc sayısı da aza iniyor.

Google tarafından üretilen Chrome iPad uygulamasını indirmek için buraya; Chrome Android uygulaması için buraya tıklayabilirsiniz.

Paylaş, arkadaşların da okusun!

Bu Yazıyı Yorumlayın


Bumerang
tablet

© 2014 Tablet.gen.tr - Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.