Gündemdeki Konular:
Türkiye'nin Tablet Geni » Android » Haber » Uygulama » Yardımcı Araçlar » Google Keep – Android

Google Keep – Android

Google Keep, Android tablet pc ve Android telefonlar için hazırlanmış Evernote alternatifi bir not alma uygulaması. Devamı açıklama kısmında.

Google Keep, Android tablet pc ve Android telefonlar için hazırlanmış Evernote alternatifi bir not alma uygulaması.

Yazarak ya da birçok alternatifi değerlendirerek not almanızı sağlayan bu mobil uygulama ile Google hesabınızı artık çok daha işlevsel kullanabileceksiniz. Zira uygulama Google Drive ile bağlantılı çalışıyor. Böylece aldığınız notlar Google Drive korumasında bulut sunucularda saklanmış oluyor.

Yazarak not alabilmenin yanında isterseniz şekil ya da resim çizerek de not alabilirsiniz. Ses kaydı ve fotoğraf çekimi üzerinden de not almanıza imkan tanıyan uygulama aynı zamanda drive.google.com/keep adresi üzerinden de yayın yapıyor ve notlarınızı orada da görebiliyorsunuz.

Türkçe dil desteği ve ücretsiz olması bu Android uygulaması için oldukça hoş avantajlar. Henüz widget yani araç desteği olmayan bu tablet uygulaması için kısa bir süre sonra söz konusu eklerin de gelebileceğini düşünebiliriz.

Android Google Keep uygulaması için hazırladığımız inceleme yazısını “Google Keep – Android Uygulama İncelemesi” adresi üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

Paylaş, arkadaşların da okusun!

Bu Yazıyı Yorumlayın


Bumerang
tablet

© 2014 Tablet.gen.tr - Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.