Gündemdeki Konular:
Türkiye'nin Tablet Geni » Android » Haber » Kayan Manşet » Kişiselleştirme » Uygulama » Gran Turismo 6 Duvar Kağıtları – Android

Gran Turismo 6 Duvar Kağıtları – Android

Gran Turismo 6 Duvar Kağıtları uygulaması hem Android akıllı telefonlarda hem de Android tabletlerde kullanabileceğiniz bir duvar kağıdı uygulamasıdır. Devamı açıklama kısmında.

Gran Turismo 6 Duvar Kağıtları uygulaması hem Android akıllı telefonlarda hem de Android tabletlerde kullanabileceğiniz bir duvar kağıdı uygulamasıdır.

Gran Turismo 6 yarış oyununun duvar kağıtları şimdi Android cihazlarınıza geliyor. Popüler bir oyun olan Gran Turismo 6’da bulunan yarış pistleri, otomobiller ve daha fazlasını bu duvar kağıtlarında bulabileceksiniz. Gran Turismo 6, Polyphony Digital tarafından geliştirilmiş gerçek bir yarış simülatörüdür. Bu oyun PlayStation 3 video oyun konsolu için Sony tarafından yayımlanmıştır. Popülerliği her geçen gün artan oyunun duvar kağıtları uygulama sayesinde Android cihazlarınızın ekranını kaplayacak.

Bu uygulamada tam 22 adet kaliteli duvar kağıdı bulacaksınız. Uygulama tamamen ücretsizdir. Hemen indirin ve kullanmaya başlayın.

Paylaş, arkadaşların da okusun!

Bu Yazıyı Yorumlayın


Bumerang
tablet

© 2014 Tablet.gen.tr - Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.