Gündemdeki Konular:
Türkiye'nin Tablet Geni » Android » Oyun » Haftanın Android Tablet Oyunları, Eylül 11/1

Haftanın Android Tablet Oyunları, Eylül 11/1

Sizin için özel olarak seçin en iyi Android tablet oyunlarını bir dizi halinde sunuyoruz. İşte Eylül 2011’in ilk haftasında listemizde yer alan Android oyunları.

 

 

Fruit Ninja, Halfbricks tarafından meydana getirilmiş bir Android meyve kesme oyunudur. Android tablet için hazırlanmış en popüler oyunlardan biri konumunda bulunan bu kesme oyunu, ekranda yükseliveren meyveleri hızlı ve olabildiğince toplu şekilde kesmeyi amaç ediniyor. Yaklaşık yedi milyona yakın bir indirme sayısına yaklaşan oyunda bulunan ve oyuncuyu yanıltıcı bir şekilde hareket eden bombalara dokunmamak gerekiyor.

 

 

Bubble Ball, Nay Games stüdyolarından çıkmış bir Android bulmaca oyunudur. Son dönemlerin popüler Android tablet oyunları arasında yer alan Bubble Ball, 21 bölümü kapsayan ve bulmacaları doğru bir şekilde bir araya getirerek topu hedefe ulaştırmayı amaç edinen bir oyundur.

Uno, Gameloft tarafından hazırlanmış ve dünyanın en popüler oyunları arasında yer alan bir Android kart oyunudur. İki ile on arasında değişebilen oyuncu sayısı ile oynanan Uno Mobil, oyuncunun elindeki kartların bitmesini amaç edinir. Ancak kartlar arasında bulunan çekme cezası, geri gelme, oyuncu atlama gibi özellikli kartlar ile oyun bir anda çok eğlenceli bir hal almaktadır. İskambil oyunlarından bazılarıyla benzerlik gösteren bu oyun ile arkadaşlarla keyifli vakitler geçirmek mümkün.

 

 

Dungeon Hunter 3, Gameloft tarafından hazırlanan bir başka popüler Android macera oyunudur. RPG türü arasında oldukça beğenilen Dungeon Hunter serisinin devamı niteliğini taşıyan bu oyun, dört farklı bölümden meydana geliyor. Kablosuz bağlantı ve hatta Bluetooth üzerinden arkadaşlarınızla oynama imkânı tanıyan oyunun amacı olabildiğince ilerlemek ve engelleri aşmak. Oyunu doğrudan Gameloft üzerinden edinmek gerekiyor.

Chess Free, Al Factory Limited tarafından oluşturulmuş ücretsiz bir Android satranç oyunudur. Oynanabilirlik ve grafik özellikleri başta olmak üzere birçok açıdan başarılı diyebileceğimiz bu satranç oyunu, kullanıcının karşısında on farklı seviyede bilgisayar oyuncusu çıkarabiliyor. İnsansı düşünce tarzına sahip olan rakipler ile satranç oynamak oldukça keyifli bir hal alıyor. Detaylı oyuncu istatistiklerinin de sunulabildiği oyun için en başarılı satranç oyunlarından biri diyebiliriz.

Paylaş, arkadaşların da okusun!

Bu Yazıyı Yorumlayın


Bumerang
tablet

© 2014 Tablet.gen.tr - Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.