Gündemdeki Konular:
Türkiye'nin Tablet Geni » iOS » iPad » iPad 2 » Oyun » Haftanın iPad Oyunları, Eylül 11/1

Haftanın iPad Oyunları, Eylül 11/1

Sizin için özel olarak seçin en iyi iPad oyunlarını bir dizi halinde sunuyoruz. İşte Eylül 2011’in ilk haftasında listemizde yer alan iPad oyunları.

Real Racing 2 HD, Firemint tarafından hazırlanan ve üründe yer alan ivmeölçeri kullanarak benzersiz bir yarış deyimi yaşatan bir iPad yarış oyunudur. Gerçek araç modellemelerinin yer aldığı oyunda hem ses hem de sürüş deneyimi açısından olabildiğince gerçek materyallere bağlı kalınmıştır. 3G ya da kablosuz bağlantı aracılığıyla arkadaşlarınızla bu oyun heyecanını yaşayabilirsiniz.

Bubble Ball, Nay Games stüdyolarından çıkmış bir iPad bulmaca oyunudur. Son dönemlerin popüler iPad oyunları arasında yer alan Bubble Ball, 21 bölümü kapsayan ve bulmacaları doğru bir şekilde bir araya getirerek topu hedefe ulaştırmayı amaç edinen bir oyundur.

Uno HD, Gameloft tarafından hazırlanmış ve dünyanın en popüler oyunları arasında yer alan bir iPad kart oyunudur. İki ile on arasında değişebilen oyuncu sayısı ile oynanan Uno Mobil, oyuncunun elindeki kartların bitmesini amaç edinir. Ancak kartlar arasında bulunan çekme cezası, geri gelme, oyuncu atlama gibi özellikli kartlar ile oyun bir anda çok eğlenceli bir hal almaktadır. İskambil oyunlarından bazılarıyla benzerlik gösteren bu oyun ile arkadaşlarla keyifli vakitler geçirmek mümkün. Uno HD ücretsiz sürüm için burayı ziyaret edebilirsiniz.

Call of Duty: Zombies HD, popüler oyun üreticilerinden biri olan Activision tarafından üretilen bir iPad savaş oyunudur. Call of Duty serisinin bir parçası olan bu oyunda amaç, karşımıza çıkan zombilerle savaşarak onları öldürmektir. Oyunda kullanılan grafiklerle benzersiz bir oyun atmosferi meydana getiren üretici, kablosuz bağlantılı ile çoklu oyuncu desteği de sunabiliyorlar. Oyunu indirmek için 17 yaş ve üstünde bulunmak gerekiyor.

Dungeon Hunter 2 HD, Gameloft tarafından hazırlanan bir başka popüler iPad macera oyunudur. RPG türü arasında oldukça beğenilen Dungeon Hunter serisinin devamı niteliğini taşıyan bu oyun, dört farklı bölümden meydana geliyor. Kablosuz bağlantı ve hatta Bluetooth üzerinden arkadaşlarınızla oynama imkânı tanıyan oyunun amacı olabildiğince ilerlemek ve engelleri aşmak. Oyun şimdilik Türkiye mağazada yer almıyor.

Paylaş, arkadaşların da okusun!

Bu Yazıyı Yorumlayın


Bumerang
tablet

© 2014 Tablet.gen.tr - Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.