Gündemdeki Konular:
Türkiye'nin Tablet Geni » Android » Haber » İletişim » Uygulama » Uygulama » Hangouts – Android

Hangouts – Android

Hangouts, Google Talk olarak bilinen popüler iletişim ve mesajlaşma uygulamasının yenilenmiş ve iyileştirilmiş sürümü. Devamı açıklama kısmında.

Hangouts, Google Talk olarak bilinen popüler iletişim ve mesajlaşma uygulamasının yenilenmiş ve iyileştirilmiş sürümü.

Google hesabı üzerinden kullanılan ve Google+ desteği bulunan Google Talk uygulaması yenilendi. Sadece özellikleriyle değil ismiyle de yenilenen uygulamanın adı Google+ Hangouts oldu. Bu ismi almasında Google+ Hangout servisinin payı da var. Zira uygulama üzerinden hem mesajlaşmak hem de 10 kişiye kadar görüntülü görüşme yapmak mümkün.

Android görüntülü görüşme servisi ya da tablet görüntülü görüşme uygulaması olarak da ifade edebileceğimiz uygulamada klasik mesajlaşma arayüzü ve çözümleri de iyileştirildi. Diğer yandan karşınızdaki kişi ya da kişilere yüz ifadelerinden bazıları seçip gönderebiliyorsunuz.

Android Hangouts uygulaması bilgisayar üzerinde de kullanılabiliyor. Yani bu servisin bilgisayar sürümü de çıkıyor. Diğer yandan iPhone ve iPad kullanıcıları da Hangouts uygulamasını kullanabiliyor. Böylece arkadaşlarınızla görüşme yapma şansınız da genişlemiş bulunuyor.

Paylaş, arkadaşların da okusun!

Bu Yazıyı Yorumlayın


Bumerang
tablet

© 2014 Tablet.gen.tr - Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.