Gündemdeki Konular:
Türkiye'nin Tablet Geni » Android » iOS » Oyun » Highway Rider

Highway Rider

Highway Rider, 2012 Haziran ayı ile birlikte iPad ve Android tablet ekranlarında görmeye başladığımız popüler mobil oyunlardan biri olarak karşımızda.

Bilindik motosiklet oyunları genellikle yarışı kaza yapmadan ya da az hasarla bitirmenizi ve buna göre oynamanızı isterler. Highway Rider ise bunun aksine motosikleti ne kadar tehlikeli kullanırsanız sizi o kadar başarılı buluyor. Zira puan almak için, çift şeritli otoyolda giderken önünüze çıkan araba da tırların mümkün olduğunda yakınında geçmeniz gerekiyor.

Oyunun başında sunulan kişiselleştirme seçeneği ile motosikletinizi ve yarışçı giysilerini değiştirebiliyor ve zevkinize en yakında renkleri oyuna aktarabiliyorsunuz. Oyunun başlamasıyla birlikte aldığınız puanlar bir diğer ifadeyle yaptığınız tehlikeli geçişler ile hızınız da artıyor. Her başarılı tehlikeli geçişle nitro tüpünüz doluyor. Kaza yapmanız halinde ise esprili bir şekilde yarışçının vücudundaki kırıklar gösteriliyor.

Bu arada oyunun küçük yaşta oyuncular için şiddet içerikli öğeler bulundurduğunu belirtelim.

iPad için hazırlanan Highway Rider sürümde çoklu oyuncu desteği de bulunuyor.

Battery Acid Games tarafından üretilen Highway Rider iPad oyununu indirmek için buraya ve Highway Rider Android oyununu indirmek içinse buraya tıklamanız yeterli.

Paylaş, arkadaşların da okusun!

Toplam 1 Yorum Var

  1. ibrahim-oyuntuneli dedi ki:

    Güzel oyunlar sunulmuş fakat biraz da androidden böyle güzel oyunlar sunulsa tadından yenmez 🙂

Bu Yazıyı Yorumlayın


Bumerang
tablet

© 2014 Tablet.gen.tr - Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.