Gündemdeki Konular:
Türkiye'nin Tablet Geni » Android » Beceri » Oyun » Hugo Retro Mania – Android

Hugo Retro Mania – Android

Evlerde bulunan telefonlardan televizyondaki Tolga Ağabey’in sunduğu Hugo programını arayarak oynanan oyun şimdi de Android akıllı telefon ve Android tablet pc üzerinde. Mağarada ve tren yolunda geçen oyun tuzaklardan kaçarak yine bu oyunda yer alan aynı amaçlar. Özellikle de tren yolu bölümü oldukça heyecanlı. Zira yan yana dizilmiş üç tane ray üzerinden vagonu ile ilerlemek ve rastgele olarak karşıdan gelen tren kaçmak gerekiyor. Bununla birlikte toplanabildiği kadar altın toplanması gerekli.

Hugo Retro Mania, Android oyunu olarak yeniden hayatımıza gelen 90’lı yılların popüler oyunu.

Evlerde bulunan telefonlardan televizyondaki Tolga Ağabey’in sunduğu Hugo programını arayarak oynanan oyun şimdi de Android akıllı telefon ve Android tablet pc üzerinde. Mağarada ve tren yolunda geçen oyun tuzaklardan kaçarak yine bu oyunda yer alan aynı amaçlar.

Özellikle de tren yolu bölümü oldukça heyecanlı. Zira yan yana dizilmiş üç tane ray üzerinden vagonu ile ilerlemek ve rastgele olarak karşıdan gelen tren kaçmak gerekiyor. Bununla birlikte toplanabildiği kadar altın toplanması gerekli.

Android üzerinde Hugo oyunu ile tanışmak ya da geçmişi hatırlamak isteyenlerin kaçırmaması gereken bir oyun Hugo Retro Mania.

Paylaş, arkadaşların da okusun!

Bu Yazıyı Yorumlayın


Bumerang
tablet

© 2014 Tablet.gen.tr - Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.