Gündemdeki Konular:
Türkiye'nin Tablet Geni » Android » Beceri » Oyun » Icy Tower 2 – Android

Icy Tower 2 – Android

Icy Tower 2, Android akıllı telefon ve Android tablet pc için hazırlanmış olan, donmuş kuleden kurtulmayı hedefleyen ve bu kurguyu oldukça eğlenceli bir şekilde sunan bir Android aksiyon oyunu. Android tablet pc ve akıllı telefon kullanıcılarının bu oyunu oynarken karakteri kişiselleştirmeleri ve giyimlerini değiştirmeleri mümkün kılınıyor. Oyunun grafikleri ve oyun içi sesleri ise bu kalite mobil oyunu tamamlayan nitelikler.

Icy Tower 2, Android akıllı telefon ve Android tablet pc için hazırlanmış olan, donmuş kuleden kurtulmayı hedefleyen ve bu kurguyu oldukça eğlenceli bir şekilde sunan bir Android aksiyon oyunu.

Mega Jump isimli oyuna benzeyen ancak o oyuna göre daha çok kontrol etme ihtiyacı gereken bu yapımla saatlerce eğlenmek mümkün. Oyundaki asıl amaç kuleden kurtulmak ancak bu sırada yükselirken olabildiğince çok altın toplanmalı ve bu altınlar puana dönüştürülmeli. Kimi zaman edinilen özel güçlerle zıplama konusunda bambaşka deneyim sunan Icy Tower 2, elde edilen başarılarla hem sahne hem de karakter olarak şekillendiren bir oyun.

Android tablet pc ve akıllı telefon kullanıcılarının bu oyunu oynarken karakteri kişiselleştirmeleri ve giyimlerini değiştirmeleri mümkün kılınıyor. Oyunun grafikleri ve oyun içi sesleri ise bu kalite mobil oyunu tamamlayan nitelikler.

Paylaş, arkadaşların da okusun!

Bu Yazıyı Yorumlayın


Bumerang
tablet

© 2014 Tablet.gen.tr - Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.