Gündemdeki Konular:
Türkiye'nin Tablet Geni » Android » Haber » İlk bakışta STYLISTIC M702 Tablet

İlk bakışta STYLISTIC M702 Tablet

Günümüzde verimlilik sunan temel aletler haline gelen mobil cihazlar aynı zamanda kırılganlar ve kolayca zarar görebiliyorlar. Fujitsu’nun yeni tableti bu sorunu aşmak için tasarlandı. Çalışanları için mobil cihazlara yatırım yapan şirketlerin iş sürekliliklerini korumalarını sağlıyor. Fujitsu’nun kısmi-sağlamlaştırılmış Android modeli hem ofiste hem de yolda her koşula dayanabiliyor.

İş hayatının çoğunu ofis dışında geçiren profesyoneller için tasarlanan Fujitsu STYLISTIC M702 modeli verimliliğin önündeki tüm engelleri kaldırıyor. Fujitsu’nun STYLISTIC serisinin son eklenen özelliği ise gün boyunca süren pil ömrü. Sadece 590 gram ağırlığındaki STYLISTIC M702 serisi bütün gün kolayca taşınabiliyor, sağlamlık ve dayanıklılık arasında bir seçim yapmaya gerek bırakmıyor.

Kısmi-sağlamlaştırılmış kasası ve çizilmelere dayanıklı ekranı STYLISTIC M702’yi darbelere ve çiziklere karşı korurken su ve toz geçirmez olması mimarların, tasarımcıların ve müteahhitlerin rüzgârlı ve ıslak inşaat alanlarında bile kolayca elektronik yapı planlarına ulaşabilmelerini sağlıyor. Yeni tablet bir hortumun hemen akabinde bile sigorta uzmanının çalışabilmesini, bölgede raporlama yapmasını ve not almasını mümkün kılıyor. Fabrika ve inşaat işçileri ise toz ve nemin cihazı bozmasından endişe etmeden planlara ve siparişlere yerleşik 4G ve Wi-Fi bağlantısı ile sahadan ulaşılabiliyor, NFC fonksiyonu ile kimlik doğrulatabiliyorlar.

İş yeri için tasarlanan bugünün ve yarının dayanıklı iş tableti

Tüketici cihazlarından farklı olarak Fujitsu STYLISTIC M702 iş gücünü mobilize etmek isteyen Bilgi Sistemleri Üst Yöneticileri için kilit bir özellik olan iş yeri güvenliği göz önünde tutularak tasarlandı. Entegre parmak izi sensörü, tam-disk şifreleme ve uzaktan cihaz kurtarma ve takibi özelliği ile tableti ve veriyi güvene alıyor. Fujitsu, STYLISTIC M702 serisini ofis uygulamaları ve doküman tarayıcısı kullanan 8.1 MP kamera ile donatıyor. Aynı zamanda Sanal Masaüstü Altyapısı ile donatılan tablet güvenlikli ve sürekli veri ulaşımı sağlayan başlıca VDI çözümleri için kolay entegrasyon imkanı sağlıyor.

Fujitsu Technology Solutions, İşyeri Sistemleri Başkanı Dieter Heiss STYLISTIC M702 modeli hakkında şu bilgileri paylaştı:

“Tüketici cihazları mobil devrimi başlatmalarına rağmen birçok çalışma ortamı için çok kırılgan kaldılar. Kısmi-sağlamlaştırılmış STYLISTIC M702 modeli ile mobil iş gücünü hedefliyor. Tabletimiz hareketli bir iş gücünün tüm ağırlığına dayanabiliyor ve iş devamlılığı sağlıyor. Zor şartlarda çalışan ancak işin kolayına kaçan şirketler günün sonunda kendilerini cihazların tamir masraflarını hesaplarken ve değiştirilmesi gereken içine su kaçmış veya kırılmış dayanıksız cihazları sayarken buluyorlar.”

Paylaş, arkadaşların da okusun!

Bu Yazıyı Yorumlayın


Bumerang
tablet

© 2014 Tablet.gen.tr - Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.