Gündemdeki Konular:
Türkiye'nin Tablet Geni » Aksesuar » iOS » iPad » iPad 2 » iPad İçin Logitech Klavye, Joystick ve Hoparlör Aksesuarları

iPad İçin Logitech Klavye, Joystick ve Hoparlör Aksesuarları

Bilgisayar için çevre birimler üretmekte son derece başarılı olan Logitech firması, şimdi de iPad kullanıcılarının gönüllerini fethetmeye hazırlanıyor.

iPad ve iPad 2 için klavye, joystick ve hoparlör üreten Logitech, her ürünüyle ayrı ayrı beğeni kazanıyor.

iPad tableti bir anda bir dizüstü bilgisayara benzetebilecek olan klavyenin en büyük özelliği ürünün bluetooth üzerinden çalışıyor olması. Dileyen kullanıcıların ortasından ikiye ayırabildiği ve kullanım alışkanlığına göre tercih edebildiği birden fazla yapısıyla harikulade bir görüntü sergileyen ürünün fiyatı ise $129 olarak belirlenmiş.

iPad klavye ürünün yanı sıra oyun severleri de unutmayan Logitech, iPad üzerinden sık sık oyun oynana kullanıcılar için de başarılı bir tasarıma sahip olan iPad joystick ürününü sunuyor. $19 etiket fiyatıyla satın alınabilecek olan ürün ekrana herhangi bir zarar vermeden bulunduğu bölgede sabitlenebiliyor ve hassas bir şekilde hamleleri oyuna yansıtıyor.

Logitech Tablet Speaker orijinal ismiyle üretilen son ürün ise iPad hoparlörü. iPad ile son derece uyumlu bir tasarıma sahip olan ürün 8 saatte kadar kullanılabiliyor ve 6 – 8 Watt gücünde bir performans sergiliyor.

Paylaş, arkadaşların da okusun!

Bu Yazıyı Yorumlayın


Bumerang
tablet

© 2014 Tablet.gen.tr - Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.