Gündemdeki Konular:
Türkiye'nin Tablet Geni » iOS » iPad » iPad 2 » Uygulama » iPad Kikin Tarayıcısı ile Harikulade İnternet Deneyimi

iPad Kikin Tarayıcısı ile Harikulade İnternet Deneyimi

iPad internet deneyimini bir adım öne taşıyacak olan Kikin tarayıcı Apple Uygulama Mağazası, App Store üzerindeki yerini aldı.

Tablet üzerinden internete girmek, yer ve mekânın önemini ortadan kaldırarak önemli bir kolaylık sağlıyor. Diğer yandan dizüstü ve masaüstü bilgisayarlara göre kullanımın birazcık zahmetli olması da söz konusu. Ancak Kikin internet tarayıcısı “Kikin Browser” ile iPad internet deneyimi bir adım öteye taşınıyor.

Henüz birkaç gün önce uygulama mağazasına konan ve birkaç gün içinde Türkiye’deki iPad kullanıcılara da açılacak olan yeni tarayıcı, gezdiğiniz sayfalar üzerindeki kelimeleri kolayca algılayarak yeni bir sekme açıp arama yapma zahmetini ortadan kaldırıyor. Gezdiğiniz adreste bilmediğiniz bir kelime ya da adres olduğunu düşünelim, muhtemelen bu kelimesi seçip, kopyalayıp arama kutucuğuna yapıştırmanız gerekecek. Tüm bunların yanı sıra yeni bir sekme açma ihtiyacınız olacak. Ancak Kikin ile birlikte bunlara gerek kalmıyor. Kelimenin, adresin ve diğer birçok öğenin üzerine gelerek kısa bir sürede aradığınız bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Harita desteği sunan uygulama ile sayfada geçen adresi hızlı bir şekilde harita üzerinde görmek de mümkün.

Tüm bunların yanı sıra Facebook ve Twitter gibi popüler sosyal mecralar üzerinden sayfaları paylaşabiliyorsunuz.

Paylaş, arkadaşların da okusun!

Bu Yazıyı Yorumlayın


Bumerang
tablet

© 2014 Tablet.gen.tr - Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.