Gündemdeki Konular:
Türkiye'nin Tablet Geni » iOS » Uygulama » Yarışma » Kelime Kazanı – iOS

Kelime Kazanı – iOS

Oyunu tek başına oynayabileceğiniz gibi arkadaşlarınızla da oynayabilirsiniz. Bunun için Facebook hesabınız üzerinden oyuna giriş yapmanız ve arkadaşlarınızı oyuna çağırmanız yeterli. Diğer yandan sistem size rastgele bir şekilde rakipler de atayabiliyor. Bir anda birden fazla rakibe karşı da bilginizi deneyebilirsiniz. Oyunu oynadıkça iksir isimli bir puan sistemi üzerinden puanlar kazanıyorsunuz ve yeri gelince bunları kullanabiliyorsunuz.

Kelime Kazanı, iPad ve iPhone için hazırlanmış bir kelime bulma oyunu. Bu oyunda, 16 harften meydana gelen bir alan üzerinden olabildiğince çok kelime çıkarmak hedefleniyor. Kelimelerin uzunlukları ve içlerinde yer alan, nadir kullanılan kelimeler ile puanlar daha da yüksek olabiliyor.

Oyunu tek başına oynayabileceğiniz gibi arkadaşlarınızla da oynayabilirsiniz. Bunun için Facebook hesabınız üzerinden oyuna giriş yapmanız ve arkadaşlarınızı oyuna çağırmanız yeterli. Diğer yandan sistem size rastgele bir şekilde rakipler de atayabiliyor. Bir anda birden fazla rakibe karşı da bilginizi deneyebilirsiniz.

Oyunu oynadıkça iksir isimli bir puan sistemi üzerinden puanlar kazanıyorsunuz ve yeri gelince bunları kullanabiliyorsunuz.

Var olan, bildiğiniz kelimeleri pekiştirmek, yeni kelimeler öğrenerek kelime hazinenizi geliştirmek de oyunun dolaylı getirileri arasında.

Paylaş, arkadaşların da okusun!

Bu Yazıyı Yorumlayın


Bumerang
tablet

© 2014 Tablet.gen.tr - Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.