Gündemdeki Konular:
Türkiye'nin Tablet Geni » Alışveriş » Android » Uygulama » Yaşam » Kitapyurdu – Android

Kitapyurdu – Android

Kitap Yurdu olarak isim yapan kitap satış sitesinin Android uygulaması olduğunu belirtebileceğimiz bu uygulama ile son çıkan kitapları görmek ve hızlı bir biçimde satın almak mümkün kılınıyor. Tabii ki sadece son çıkan kitaplar değil; klasik kitaplar, seriler ve külliyatlar da sipariş verilebiliyor. Kitapyurdu hesabına dair e-posta ile şifreyi girerek otomatik olarak kendi hesabınızı uygulama üzerinde kullanabiliyorsunuz. Bununla birlikte kampanyaları görebilir ya da arama yapabilirsiniz.

Kitapyurdu, Android tablet ve akıllı telefon kullanıcıları için hazırlanmış bir kitap satın alma ve kitaplardan haberdar olma uygulaması.

Kitap Yurdu olarak isim yapan kitap satış sitesinin Android uygulaması olduğunu belirtebileceğimiz bu uygulama ile son çıkan kitapları görmek ve hızlı bir biçimde satın almak mümkün kılınıyor. Tabii ki sadece son çıkan kitaplar değil; klasik kitaplar, seriler ve külliyatlar da sipariş verilebiliyor.

Kitapyurdu hesabına dair e-posta ile şifreyi girerek otomatik olarak kendi hesabınızı uygulama üzerinde kullanabiliyorsunuz. Bununla birlikte kampanyaları görebilir ya da arama yapabilirsiniz.

Kitapyurdu Android uygulaması Google Play üzerinden ücretsiz indirilebiliyor.

Paylaş, arkadaşların da okusun!

Bu Yazıyı Yorumlayın


Bumerang
tablet

© 2014 Tablet.gen.tr - Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.