Gündemdeki Konular:

Kullanım Koşulları


1. İçerik

Tablet.gen.tr içeriği, ziyaretçilerin tablet bilgisayarları için kullanabilecekleri çeşitli kaynaklardan ve ekibimiz tarafından derlenmiş/hazırlanmış uygulamalar, haberler, oyunlar, incelemelerden oluşmaktadır.

2. İçeriğin Kullanımı ve Kullanım Sorumluluğu

Tablet.gen.tr üzerindeki içeriği her ziyaretçi kullanabilir. Tablet.gen.tr içeriğin paylaşımı dışında hiçbir hak ve sorumluluk üstlenmemektedir. Uygulamaların, oyunların, eklentilerin, incelemelerin kullanılacağı cihazlarda oluşturacağı herhangi bir sorundan ötürü Tablet.gen.tr ve Tablet.gen.tr’nin bağlı olduğu kişi ve kuruluşlar sorumlu tutulamaz.

3. Yasallık

Yukarıda da belirtildiği üzere, Tablet.gen.tr üzerindeki tüm materyaller çeşitli kaynaklardan derlenmiştir ya da ekibimiz tarafından oluşturulmuştur ve hiçbir telif ve/veya lisans hakkı ile korunmamaktadırlar. Eğer aksi bir durum olduğunu düşünüyorsanız, lütfen iletişim bölümünden bize ulaşınız.

Tablet.gen.tr internet sitesini kullanan ve kullanmaya devam eden her ziyaretçi yukarıda belirtilen kullanım koşullarını ve bildirimlerini kabul etmiş sayılır. Herhangi bir sorunuz varsa ya da herhangi bir görüş bildirmek için, iletisim [at] tablet.gen.tr posta adresinden ya da iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Copyright © 2012 Tablet.Gen.Tr –  Tüm hakları saklıdır.


Bumerang
tablet

© 2014 Tablet.gen.tr - Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.