Gündemdeki Konular:
Türkiye'nin Tablet Geni » Android » Haber » Oyun » Oyun » Rol Yapma » Little Dentist – Android

Little Dentist – Android

Little Dentist, Android tablet bilgisayar ve akıllı telefon kullanan oyun severlere yönelik üretilmiş bir dişçilik oyunu. Devamı açıklama kısmında.

Little Dentist, Android tablet bilgisayar ve akıllı telefon kullanan oyun severlere yönelik üretilmiş bir dişçilik oyunu.

Bir diş doktorunun yerini aldığımız oyunda tedavi olması gereken hastaların diş sorunlarını çözmemiz gerekiyor. Oyunun başlangıcında hangi hastayı tedavi etmek istediğimizi belirtebiliyor ve hastayı seçebiliyoruz. Tedavinin uygulanması esnasında bize 7 adet araç gereç eşlik ediyor. Bunlarla dişlerdeki tartar denilen birikintileri yok edebiliyoruz. Diş çekimi yapabiliyoruz. Dişin daha beyaz görünmesi konusunda çalışmalar yapabiliyoruz. Çekilen dişlerin yerine yapay dişler takabiliyoruz. Kısacası ve neredeyse bir diş doktorunun yapabileceği hemen her şeyi Little Dentist Android oyunu üzerinde gerçekleştirebiliyoruz.

Tablet oyun severler için büyük ekranda oynamanın avantajları oyunda hissedilecektir. Zira diş üzerinde işlem yaparken nokta atışı yapmak gerekiyor.

Little Dentist isimli oyunda tedavi işlemleri bitince yaptığımız tedavinin başarılı sonuçlarını parlayan dişler olarak görüyoruz. Dileyenler bu aşamada ekran görüntüsü alarak ona yazı yazabiliyorlar.

Paylaş, arkadaşların da okusun!

Bu Yazıyı Yorumlayın


Bumerang
tablet

© 2014 Tablet.gen.tr - Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.