Gündemdeki Konular:
Türkiye'nin Tablet Geni » Çocuk » iOS » Oyun » Littlest Pet Shop – iOS

Littlest Pet Shop – iOS

Evlatlık olarak edindiğimiz BLYTHE, Sunil, Vinnie ve diğer küçük karakterlerin bizlere eşlik ettiği oyunda bu küçüklere evcil hayvanlar temin ediyoruz. Bu hayvanları beslemeleri, bakımlarını yapmaları ve bu ufak şirin evcil hayvanlarla eğlenmeleri sağlanıyor. Kedi, köpek ve kuş gibi en çok bilinen evcil hayvanların yanı sıra birçok farklı türde evcil hayvandan oluşan yüz elliden fazla tür bulunuyor oyunda. Temel gereksinimler ise hayvan bakımı, hayvanları besleme, hayvanları yıkama ve küçük oyunlardan oluşan etkinlikleri gerçekleştirme.

Littlest Pet Shop, iPad, iPhone ve iPad Mini kullanıcıları için hazırlanmış ve aslında 6-14 yaş arasında bulunan kız çocukların ilgilerine yönelik tasarlanan bir evcil hayvan besleme ve büyütme oyunu.

Evlatlık olarak edindiğimiz BLYTHE, Sunil, Vinnie ve diğer küçük karakterlerin bizlere eşlik ettiği oyunda bu küçüklere evcil hayvanlar temin ediyoruz. Bu hayvanları beslemeleri, bakımlarını yapmaları ve bu ufak şirin evcil hayvanlarla eğlenmeleri sağlanıyor.

Kedi, köpek ve kuş gibi en çok bilinen evcil hayvanların yanı sıra birçok farklı türde evcil hayvandan oluşan yüz elliden fazla tür bulunuyor oyunda. Temel gereksinimler ise hayvan bakımı, hayvanları besleme, hayvanları yıkama ve küçük oyunlardan oluşan etkinlikleri gerçekleştirme.

Oyuncular ev kurarak besledikleri hayvan sayısını arttırabilir ve yaşam kalitelerini yükseltebilirsiniz.

Paylaş, arkadaşların da okusun!

Bu Yazıyı Yorumlayın


Bumerang
tablet

© 2014 Tablet.gen.tr - Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.